18. Racing Santander 24 p.
19. Sporting Gijón 21 p.
20. Zaragoza 15 p.

Ökölvívás:
Az orosz Alekszandr Povetkin, a Bokszvilágszövetség (WBA) világbajnoka megvédte nehézsúlyú övét, miután stuttgarti mérkőzésen legyőzte a német Marco Huckot.

Babos Tímea
Tenisz:
Babos Tímea megnyerte a mexikói Monterreyben megrendezett, 220 ezer dollár összdíjazású WTA-tornát, miután a döntőben két játszmában, 1:21:23 óra alatt nyert a román Alexandra Cadantu ellen. A fiatal magyar lány pályafutása első WTA-tornagyőzelmét aratta. A világranglista 68. helyezettje elmondta, alig várja, hogy az összes nagy tornán elindulhasson.

Kulcsár Győző

Vívás:
Múlthét szerdán lemondott a párbajtőrözők szövetségi kapitányi tisztségéről Kulcsár Győző.
A négyszeres olimpiai bajnok szakvezető, a Nemzet Sportolója a hétvégi sajtótájékoztatóján olvasta fel a sportági szövetség (MVSZ) elnökének, Erős Jánosnak írt levelét, amelyben indokként azt jelölte meg, hogy az MVSZ nem jelölte őt MOB-tagnak, ezt pedig méltánytalannak tartja.

Kézilabda:
A Veszprém férfi csapata a lefújás pillanatában dobott góllal 28-27-re győzte le az Atletico Madridot, így csoport másodikként bejutott a nyolcaddöntőbe.
A Győr női kézilabda csapata pedig bejutott a legjobb négy közé a BL-ben, miután legyőzte a dán Midtjyllandet.