4. Levante 23 p.
5. Sevilla 18 p.

Győr-Targu Mures
Futsal:
A Győr szombaton ötgólos vereséget szenvedett a Targu Mures együttesétől az UEFA Futsal Kupa elitkörének zárófordulójában, így búcsúzott a sorozattól. A mérkőzés vége 8-3 lett.

Rafael Nadal

Tenisz:
A londoni ATP-tenisz vb-n a férfi egyes második fordulójában a spanyol Rafael Nadal egy könnyedén megnyert, majd egy viszonylag simán elveszített második szett után egy drámai, toalettszünettel is tarkított mérkőzésen 2 óra 53 perc alatt döntő szett, rövidítésben győzött az amerikai Mardy Fish ellen.

Buruczki (elöl),Búr Zsolt (hátul)
Kerékpár:
Hat és fél körön keresztül kerülgette egymást Buruczki Szilárd (Merida Kőbánya TC) és Fejes Gábor (Team Bátorfi – AKTK) Ózdon, a kerékpáros SuperCross sorozat hétvégi állomásán. Végül aztán technikai hiba miatt nem lett „teljes" az összecsapás, Buruczki nyerte a ciklo-krossz futamot. A nők között ismét Dósa Eszter (Vitalitás SE), míg a férfi master 1-eseknél ezúttal Bakos Gergő (Salgótarjáni HKE) állhatott a dobogó tetejére.