18. Racing Santander 23 p.
19. Sporting Gijón 20 p.
20. Zaragoza 15 p.

Ökölvívás:
Vitalij Klicsko magabiztosan győzött Dereck Chisora ellen a Bokszvilágtanács (WBC) nehézsúlyú világbajnoki címéért vívott mérkőzésén tegnap este Münchenben. Az igazi izgalmak azonban a meccs utáni sajtótájékoztatón következtek. A brit bunyós összeverekedett a közelben tartózkodó David Haye-jel. A hosszú percekig tartó dulakodásban törtek az üvegek és a kamerák, Haye edzőjének homloka pedig felszakadt. Ennek ellenére Chisora ártatlannak vallota magát a történtekben.

Babos Tímea
Tenisz:
Babos Tímea mindössze harmadik WTA-tornáján az elődöntőbe jutott, miután a bogotái viadal negyeddöntőjében 6:4, 6:4-re legyőzte Jaroszlava Svedovát. A magyar teniszezőnő ellenfele a négy között az orosz Alekszandra Panova lesz.

Sportlövészet:
Sidi Péter a negyedik helyen végzett a férfi puskások között a vasárnap Finnországban zajló légfegyveres Európa-bajnokságon. Péter a győztes orosz Szokolovtól mindössze kilenc tized másodperccel maradt le.
Azonban a Csonka Zsófia, Nemes Adrienn, Tobai -Sike Renáta hármas ezüstérmet szerzett.

Görbicz Anita
Kézilabda:
Tovább tart a Győri Audi ETO KC menetelése a női kézilabda Bajnokok Ligájában. A zöld-fehérek vasárnap Görbicz Anita vezetésével szezonbeli egyik legjobb teljesítményükkel 31–22-re ütötték ki Karl Erik Böhn és Heidi Löke korábbi csapatát, a címvédő Larvikot. A kisalföldiek így pénteken a dán Midtjylland elleni újabb sikerrel biztosíthatják elődöntős helyüket.