Vezetőedző: Pep Guardiola

1. perc :
Benzema gólja
A Barcelona kezdi a mérkőzést, Messi és Alexis passzával indul el a mérkőzés.
Valdés-nek többször is hazaadják a labdát a védők, végül harmadszorra pontatlanul passzol. Di Maria labdát szerez, végül a labdát Benzema juttatja a kapuba. 1:0
2. perc:
Marcelo-nak sikerül szögletre mentenie. A szögletet Xavi adja be, végül a védők kifejelik.
4. perc:
Puyol fegyelmezetten állítja meg Ronaldo-t a vendég térfél közepén, majd pontosan passzol tovább.
6. perc:
Messi áthálózza magát a védőkön, Ramos megcsúszik a vizes füvön, azonban Casillas hárít.
7. perc:
Coentrao talpalásért nem kap sárga lapot, de a szabadrúgás jár (30 m). Messi lövését azonban kirúgják a védők.
Messi szerelése
Ebből indít kontrát a Real Madrid, melynek végén Di Maria lábáról lepörög a labda egyenesen Valdés kezébe.
10. perc:
Benzema fejesét Valdés védi.
11. perc:
Di Maria lebirkózza Messit, azonban a sárga lap ismét elmarad.
13. perc:
Fabregas egy ütemmel előbb indult Messi passzára, így lesen volt.
Ugyan ez a másik oldalon is, Özil maradt lesen.
14. perc:
Di Maria letámadja a barcelonai védőket, azonban a vizes füvön szétcsúszik a lába, és megsérül.
16. perc:
Di Maria gyorsan felépült látványos szenvedéséből, 2 perc után visszatérhetett a pályára.
18. perc:
Alexis kezel a 16-oson kívül, Ronaldo szabadrúgása azonban nem kerül a hálóba.
22. perc:
Ronaldo a kihagyott helyzet után
Barcelona szabadrúgáshoz jut (20 m). Xavi lövése eltekeredik a sorfal mellett, azonban Casillas hárít, szöglet. Xavi beadása érintés nélkül kigurul a másik oldalon.
25. perc:
A mérkőzés második legnagyobb helyzete. Ronaldo csodálatos passzt kap a 16-os sarkánál, egy védő nincs a közelében, azonban mellé lő.
26. perc:
Xabi Alonso kap sárga lapot Messi buktatásáért.
A szabadrúgás követő néhány érintés után Pepe a 16-os vonalán kézzel ér bele a labdába, azonban a bíró nem fúj a sípjába.
27. perc:
Alexis kap lapot egy szerelésért, mely veszélytelen volt, azonban lábat talált.
29. perc:
Marcelo arcon üti Alves-t miközben el akar menni mellette. A bíró azonban partjelzőjére néz, aki nem lengeti a zászlót, így nem ítél szabadrúgást.
A Barcelona gól után
30. perc:
Messi hálózza át magát három emberen,majd Alexis-nek passzol, aki a jobb alsó sarokba gurítja a labdát.
1:1
31. perc:
Ronaldo műesésének nem dől be a bíró, mutatja, hogy tessék felállni.
32. perc:
Messi felé az indítás, azonban egy kicsit hosszú, így kigurul az alapvonalon.
34. perc:
Alonso és Alves összerúgnak, egyikük sem féltette a lábát, azonban nem történt szabálytalanság.
Ronaldo-t állítja meg ismét Puyol, kihasználva testi fölényét.
35. perc:
Pepe sokadik szabálytalansága után sem kap lapot. A barcelonaiak ezt reklamálja a bírónál. Messi szövegelésért kap sárga lapot.
36. perc:
Guardiola, a Barcelona edzője alakváltoztatást utasít védőinek. Az új felállás szerint Puyol a jobb szélső, Piqué és Abidal a középső védők, Alves pedig a bal oldalon játszik.
A felállás a 38. percben visszaállt az eredetire.
42. perc:
Pepe utánrúgásért még mindig nem kap lapot, sőt, a bíró szabadrúgás ítél Alexis lökdösődése miatt.
44. perc:
Messi szerelése lábat talál, Ronaldo színészkedését pedig elhiszi a bíró. Borbalán játékvezető elbeszélget Messi-vel.
45. perc:
Özil marad lesen.

46:08 Félidő
Félidőben változtatás nem történt, a csapatok eredeti felállásban jönnek ki a pályára.

45. perc:
A második félidőt a Real Madrid kezdi.
48. perc:
Piqué kap sárgát Ronaldo buktatásáért. A szabadrúgást Ronaldo most sem tudta gólra váltani (25 m).
49. perc:
Pepe látványosan esik el. A visszajátszás azonban bizonyítja, hogy apró lökés történt.
Ronaldo szabadrúgását azonban Valdés védi.
51. perc:
Diarra nyújtott lábbal csúszik a be a félpályánál, azonban a sárga lap ismét a bíró zsebében marad.
52. perc:
Coentrao óriásit ment Iniesta elől, valószínűleg góltól mentette meg csapatát.
53. perc:
Barcelona gól
Xavi kapásból ellövi a labdát, Casillas elindul jobbra, azonban Marcelo lábán irányt vált a labda, és a bal alsó sarokba becsorog. 1:2
55. perc:
Alexis lövése lepattan egy védőn, szöglet következik.
56. perc:
Valdés ismét ugyanolyan hibát vét, mint az első percben, azonban most Piqué ér vissza, és áll bele a lövésbe.
A bal oldali akciót Puyol menti szögletre.
Első hazai szögletet pedig Piqué szabadítja fel.
57. perc:
Messi és Alves passzolgatásába Ramos nyúl bele.
58. perc:
Csere: Özil (le) - Kaká (be)
Fabregas maradt lesen.
59. perc:
Ramos szabálytalan Alexis ellen.
61. perc:
Diarra kap sárga lapot, miután lebirkózta Iniesta-t.
62. perc:
Pepe kap sárgát Messi buktatásáért.
Csere: Diarra (le) - Khedira (be)
63. perc:
Ronaldo-nak nem ment a játék
Messi lő kapu mellé 25-30 méterről.
64. perc:
Piqué menti a helyzetet szögletre, melyet Puyol hárít. Újabb szöglet következik.
65. perc:
A mérkőzés legnagyobb helyzete. Ronaldo teljesen üresen ugrott fel a beadásra,de a labdát mellé fejelte 5 méterről.
66. perc:
Hat madridi védő mellett Alves gyönyörű beadását követően Coentrao marad le Fabregas-ról, aki ezt kihasználva a kapuba vetődve gólt fejel pár méterről. 1:3
69. perc:
Csere: Di Maria (le) - Higuain (be)
70. perc:
Ramos kap sárgát Messi buktatásáért.
72. perc:
Ismét Alves adja be a labdát, azonban Messi lökése miatt véget ér az akció, szabadrúgás kifelé.
73. perc:
Coentrao nyújtott lábbal csúszik be, azonban a sárga lapot megússza.
75. perc:
Xavi fejeli mellé Alves beadását.
76. perc:
Benzema a hosszú felé lövi a labdát, azonban senki sem ér bele, még a lesen tartózkodó Higuain sem.
77. perc:
Puyol sokadszorra blokkolja a jobb oldali beadásokat.
78. perc:
Alexis tartózkodott lesen.
Csere: Fabregas (le) - Kaita (be)
81. perc:
Madridi tömörülés
Iniesta a felé jövő labdát elpörgeti védője mellett, azonban passzát lefülelik a védők.
84. perc:
Csere: Alexis (le) - Villa (be)
85. perc:
Ronaldo dobja el magát a 16-oson belül, azonban nem történt szabálytalanság.
86. perc:
Casillas kiejti a labdát, de végül a védők érintése után megszerzi.
87. perc:
Villa és Iniesta összjátékát Marcelo fülelte le, szöglet következett.
89. perc:
Iniesta robban be a 16-oson belülre, azonban Casillas véd.
Csere: Iniesta (le) - Pedro (be)
90. perc:
Apró buktatás történik, szabadrúgás. A szabadrúgást hárítják, szöglet.
92. perc:
Alves cselére Marcelo elcsúszik, azonban beadását Casillas húzza le.
93. perc:
Ronaldo fut bele Piqué-be. Színészi teljesítményéért szabadrúgást kap. (20 m)
94. perc:
A mérkőzés egyetlen tömegjelenete. Pepe és Abidal szólalkozott össze, azonban komolyabb dolog nem történt belőle.
94:27 Mérkőzés vége