Kiesők:
15. Vasas 22 p.
16. ZTE 13 p.

Jégkorong:
Oroszország nyerte meg az A-csoportos vb-t. A döntőben 6-2-re verte meg Szlovákiát.
A harmadik helyért pedig Csehország és Finnország mérkőzött meg, melyet 3-2-re Csehország nyert.

Nadal és a serleg

Tenisz:
A 2. helyen kiemelt, címvédő Marija Sarapova nyerte meg a római tenisztorna versenyét. A döntőben 4:6, 6:4, 7:6-ra győzte le a kínai Li Nát.

Rafael Nadal 7:5, 6:3-ra győzte le a világelső Novak Djokovicsot a római salakpályás tenisztorna férfi egyesének fináléjában hétfőn.

Kézilabda:
Bajnoki győzelemmel búcsúzott  Mocsai Lajos, az MKB Veszprém kézilabda csapatának vezetőedzője.
A veszprémiek a Pick-Szegedet győzték le 29-21-re.

Norbi BMW-je

Túraautó:
A WTCC ausztriai fordulójában 9. helyen végzett az első és 5. helyen a második fordulóban Michelisz Norbert.
Összetettben Norbi a 6. helyen végzett az ausztráliai pályán, ami nem ki teljesítménynek számít a túraautó bajnokság erős mezőnyében.

Kis Gergő

Úszás:
A női 400 méteres vegyes úszásban megszületett az első magyar aranyérem a debreceni úszó Európa-bajnokságon. Hosszú Katinka 4:33.76-os idővel első helyen végzett, másodikként pedig Jakabos Zsuzsanna ért célba.
Kis Gergő 400 méter férfi gyorson második lett.