18. Sporting Gijón 31 p.
19. Zaragoza 31 p.
20. Racing Santander 26 p.

El Classico:
Szombaton került megrendezésre a spanyol bajnokság leglátványosabb és legismertebbe meccse, amely szokás szerint a Barcelona és a Real Madrid között zajlott. A Barcelona azonban nem tudta előnyre fordítani a hazai pálya adta lehetőségeket, így végül nagy meglepetésre 2-1-re kikapott a vendégektől. Egy szöglet után már a 15. percben vezetést szerzett a Real Madrid, miután a pattogó labdát Khedira vágta be kegyetlenül, megelőzbe Puyolt. A válaszig a 70. percig kellett várni, amikor is Alexis Sanchez ugyancsak közelről vágta be a pattogó labdát (1-1). Azonban ez a gól sem maradt válasz nélkül: három perccel később Ronaldo egy mesés kiugratást követően elhúzta a labdát az elfekvő Váldez mellett, és a kapuba lőtte azt.

Kézilabda:
Zsinórban nyolcadszor nyerte meg a Magyar Kupát a Győr női kézilabda csapata. A fináléban 20 gól különbséggel verte a Békéscsabát. Második helyen a mérkőzés alapján a Békéscsaba végzett, harmadik a Vác, negyedik pedig a Siófok lett.

Vízilabda:
A londoni olimpia kisdöntőjében a magyar női válogatott 18-13-ra kapott ki az oroszoktól, így negyedikként végzett a trieszti ötkarikás játékok selejtezőjének utolsó napján.

Ligeti Dániel (pirosban)

Olimpia:
Olimpiai kvótát szerzett Szász Emese a vívók pozsonyi kvalifikációs versenyén, így ott lehet a londoni játékokon.
Kvótát szerzett Ligeti Dániel a szabadfogású birkózók 120 kg-os súlycsoportjában.
Mellettük ott lehet az olimiai játékokon a Czékus Eszter és Kiss Szofi szinkronúszó páros is.
Mindenkinek eredményekben gazdag és sportszerű versenyt kívánunk.

Ökölvívás:
Az Universum schwerini gáláján Balzsay Károly drámai végkifejletben megvédte a Bokszvilágszövetség (WBA) nagyközépsúlyú világbajnoki címét. Szoros mérkőzésen a 12. menetben technikai K. O.-val győzött Dimitri Sartison ellen.