4.Levante 23 p.
5.Sevilla 18 p.

Tenisz:
Nisikori Kei küzdelme
A cseh női teniszválogatott nyerte meg a mindent eldöntő páros mérkőzést, így 3–2-re legyőzte Moszkvában a házigazda oroszokat, elhódítva a Fed-kupán. A csehek hatodszor diadalmaskodtak a sorozatban, igaz, az előző öt alkalommal még Csehszlovákia néven nyerték meg a „női Davis-kupát”.

A japán Nisikori Kei 2:6, 7:6, 6:0-ra legyőzte a világelső Novak Djokovicsot a bázeli férfi tenisztorna elődöntőjében. A döntőben Roger Federerrel találkozik, aki 7:6, 6:2-re nyert honfitársa, Stanislas Wawrinka ellen.

Kerékpár:
Összesen 118-an álltak rajthoz vasárnap a különböző kategóriákban a salgótarjáni Motorex–VDO–Karancs-kupán, a szuperkrossz-sorozat idei második futamán. A hölgyek között a címvédő Dósa Eszter (Vitalitás SE), míg a technikai problémák által „megbolygatott” elit férfi mezőnyben Kazincbarcika után ismét Fejes Gábor (Team Bátorfi–AKTK) állhatott a dobogó tetejére.

Vajda Attila (középen) egyeztet az edzőivel
Kajak-Kenu:
Bár a 2011-es versenyszezon csak néhány hete ért véget a szingapúri maratoni vb-vel, Vajda Attila, az EDF Démász-Szeged VE olimpiai és kétszeres világbajnok kenusa csütörtökön hivatalosan is elkezdte a felkészülést a 2012-es londoni olimpiára.