19. Sporting Gijón 18 p.

20. Zaragoza 12 p.

Biros Péter hat góllal segítette a válogatottat

Vízilabda:
A magyar férfi vízilabda-válogatott 12–9-re győzte le Olaszországot az EB harmadik helyért vívott mérkőzésen.
A magyarok a  4–1-re elveszített harmadik negyed után elképesztő, eberfeletti hajrát produkálva győztek a hatgólos Biros Péter vezérletével.

Női válogatottunk szintén EB 3. helyezért ért el, miután 9-8-ra diadalmaskodott Oroszország felett.

Talma új formában

Rally:
Talmácsi Gábor új utakra lép. Persze nem teljesen ismeretlen terep az, amelyen a motoros világbajnok mostantól száguld, hiszen a technikához is és a  sebességhez  is köze van, de két kerék helyett most négy keréken koptatja a gumikat.

Djokovic megérdemelten nyert
Tenisz:
Novak Djokovics élete meccsének nevezte a Rafael Nadal ellen megnyert Australian Open döntőt.
A vasárnapi finálé maratoni, ötszettes összecsapást hozott, mely közel hat óra hosszúra nyúlt. Ennyi idő alatt tudott győzni a szerb teniszező. A világelső hozzátette: a mérkőzés után már ünnepelni sem maradt ereje. A spanyol sztár, Rafael Nadal veresége ellenére sem volt csalódott a találkozó után.

Viktorija Azarenka

Az Australian Open női egyesének döntőjében a 3. helyen kiemelt fehérorosz Viktorija Azarenka 6:3, 6:0-ra győzött a negyedikként rangsorolt orosz Marija Sarapova ellen. Az első fehérorosz Grand Slam-tornagyőztes hétfőtől átveszi a vezetést a világranglistán.

Dzsudzsák Balázs:
"Balázs lejátszotta első edzőmérkőzését a Dinamo színeiben. Az ukrán Metaliszt Harkiv ellen egy félidőt töltött a pályán, és láthatóan remekül megértette magát újdonsült csapattársaival. [...]

Ami Balázst illeti, a többi mezőnyjátékoshoz hasonlóan egy félidőt töltött a pályán, és az első játékrészben több kiváló beadása is volt Kevin Kuranyi felé, egy alkalommal pedig maga vette célba a kaput, ám a Metaliszt hálóőre bravúrral védeni tudott. A csapat még egy találkozót játszik Dubajban, az üzbég válogatott lesz az ellenfele, egy nappal később pedig hazautazik Moszkvába. Itt már a legfrissebb szerzemény is csatlakozik a kerethez, a Dinamo ugyanis a napokban megvette a Rubin Kazany equadori középpályását, Cristian Noboát, akinek a vételéra nyolcmillió euró volt."