Tenisz:
A világelső Viktorija Azarenka kiesett a legjobb 16 közül a Roland Garosson, s ezáltal lehet elveszti pozícióját a világranglistán.

Luis Felipe Meliz

Atletika:
A spanyol Luis Felipe Meliz nyerte a pénteki Hopp-Parádé ugrógála fő számát, a távolugrás férfi számát.
A nyolcméteres ugráca versenycsúcsnak számít.

Sportlövészet:
Sike József 393 körös eredménnyel megnyerte tegnap a férfiak 50 méteres 40 vegyes számában a stockholmi futócéllövő vb-t.

Michelisz Norbert

Túraautó:
Michelisz Norbert a 3. helyről indulhatott a portimaói versenyen, így az első versenyen a 3. helyről, a második versenyen pedig a 8. helyről indulhatott.
Az első futamon a 4. helyen, a második futamon a 10. helyen ért célba.

Úszó EB:
Huszonhat éremmel zárta a debreceni úszó Európa-bajnokságot a magyar válogatott, mely így az első helyen végzett az "éremtabellán". A kilenc arany-, tíz ezüst és hét bronzérmet hozó terméshez az utolsó, vasárnapi versenynapon öt medáliát tettek a mieink.