18. Racing Santander 24 p.
19. Sporting Gijón 21 p.
20. Zaragoza 18 p.

Magyar foci:
Mindnyájunk örömére újra elindult a Magyar Bajnokság. Nézzük az első tavaszi mérkőzéseket:

Tenisz:
A 442 500 dollár összdíjazású, keménypályás ATP-tornát a hetedik helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Anderson két játszmában nyerte meg az ausztrál Marinko Matosevic ellen, Delray Beachen.

Roger Federer nyerte meg a Dubaiban zajló férfi tenisztornát, miután a döntőben 7:5, 6:4-re legyőzte a brit Andy Murray-t. A svájci teniszező így sorozatban második tornagyőzelmét aratta.

Ökölvívás:
Vladimir Klicsko kiütéses győzelemmel győzte le francia kihívóját, Jean-Marc Mormecket. Az ukrán 50. K.O. győzelmét szerezte meg nehézsúlyban, ezzel a WBO, az IBF és az IBO világbajnoki öveit, illetve a WBA szuper-világbajnoki övét is megtarthatta.

Vívás:
Szilágyi Áron ezüstérmet szerzett a Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kardvívó Grand Prix-viadalon. Az utolsó versenyen – Kovács Tamás szövetségi kapitány döntése alapján – a Szilágyi, Iliász Nikolász, Gáll Csaba, Lontay Balázs összeállítású együttes próbál meg kvótát érő helyezést elérni.